Kurslar

Kurslara Kayıt Koşulları
  • Kurslara kayıt yapılabilmesi için kongre kayıt işlem ve ödemelerinin tamamlanmış olması gerekmektedir.
  • Her katılımcı yalnızca 1 kursa kayıt yaptırabilecektir. Aynı anda 2 kursa kayıt yapılması durumunda ilk başvuru geçerli olacaktır.
  • Tüm kurslara katılım limiti vardır. Kurslar uygulamalı olduğundan sayılarda kesinlikle artış olmayacaktır.
  • Kurslara kayıtlar, başvuru tarih önceliğine göre yazılı olarak alınacak olup tarafınıza kaydınızın yapıldığına dair yazılı konfirme maili iletilecektir. Telefon ile başvurular kesinlikle kabul edilmeyecektir.
  • Cerrahide Zor Yara Yönetimi ve Uygulamalı Güncel Yaklaşımlar Kursu ve Stapler Eğitimi ve Kullanımı Kursu’na kayıtlar online olarak yapılacaktır. Aşağıda yer alan linklerden başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.
  • Robotik Cerrahi Kursu ücretli olup 100 € + KDV kurs bedelinin kongre öncesinde ödenmesi gerekmektedir.
  • Tüm başvuruların katılımcılar tarafından şahsen yapılması gerekmektedir.

1- Cerrahide Zor Yara Yönetimi ve Uygulamalı Güncel Yaklaşımlar Kursu (KCI sponsorluğunda gerçekleştirilmektedir.) (Katılım 50 kişi ile sınırlıdır.)
Kurs kontenjanı dolmuştur, ilginize teşekkür ederiz.2- Periferik Arter Cerrahisi Kursu (Doğsan sponsorluğunda gerçekleştirilmektedir.) (Katılım 28 kişi ile sınırlıdır.)
Kurs kontenjanı dolmuştur, ilginize teşekkür ederiz.

3- Tanısal ve Girişimsel Endoskopi, ERCP ve Endosonografi Kursu (Fujifilm katkılarıyla düzenlenmektedir.) (Katılım 30 kişi ile sınırlıdır.)
Kurs kontenjanı dolmuştur, ilginize teşekkür ederiz.

4- Stapler Eğitimi ve Kullanımı Kursu (Covidien sponsorluğunda gerçekleştirilmektedir.) (Katılım 25 kişi ile sınırlıdır.)
Kurs kontenjanı dolmuştur, ilginize teşekkür ederiz.5- Robotik Cerrahi Kursu (Cordamed katkılarıyla düzenlenmektedir.) (Kursa katılım ücretli olup, katılım 10 kişi ile sınırlıdır.)
Kurs kontenjanı dolmuştur, ilginize teşekkür ederiz.
 


LookUs & Online Makale