Davet

Değerli Meslektaşlarımız;

Ulusal Cerrahi Kongresi kapsamında iki yılda bir düzenlenen 14. Cerrahi Hemşireliği Kongresi 16 – 20 Nisan 2014 tarihleri arasında Rixos Sungate Kongre Merkezi Kemer/Antalya’da gerçekleştirilecektir.
Cerrahi Hemşireliği kongrelerinin 1985 yılından günümüze kadar Ulusal Cerrahi Kongreleri kapsamında yer alması cerrahide ekip çalışmasının bir göstergesi olarak başarı ile devam etmektedir. Bilimsel toplantılar hemşirelik uygulamalarını sağlık bakımı içinde görünür kılmada önemlidir. Kongrenin amacı, bakıma yönelik son gelişmelerin gözden geçirilmesini sağlamak ve bu konularda deneyimleri olan meslektaşlarımızın görüşlerini paylaşmak için ortam yaratmaktır.
Sizler için önceki kongrelerde olduğu gibi bilimsel açıdan doyurucu ve mesleki çalışmalarınıza katkı sağlayabilecek program kapsamında; değerli bilim insanlarının ve alanda çalışan deneyimli meslektaşlarımızın birlikte, cerrahi hemşireliğinde temel konuların yanı sıra güncel ve karşılaşılan sorunların çözümlerine yönelik bilgi ve birikimlerini aktaracakları paneller, konferanslar yer alacaktır.  Kongre öncesi çalışma alanımıza yönelik kurslar ile bilimsel programı zenginleşecektir. Cerrahi hemşireliği alanındaki tüm konularda sözel ve poster bildirilerinizle kongreye katkılarınızı bekliyoruz.

Düzenleme kurulu adına siz değerli meslektaşlarımızı güzel paylaşımlar için kongremize davet ediyor, saygılar sunuyoruz.

Prof. Dr. Meryem YAVUZ  
14. Cerrahi Hemşireliği Kongresi BaşkanıLookUs & Online Makale